top of page

Opinie moich Klientów

leo.jpeg

Na Karolinę trafiłam kiedy potrzebowałam pomocy przy odżywianiu kota chorego na zapalenie otrzewnej, który z racji dawki leku uzależnionej od wagi musi jeść do oporu, ale jednocześnie nie może tyć. Z racji odległości nie mogłam kupić gotowego produktu, więc Karolina bez najmniejszego problemu na podstawie wyników krwi kociaka przygotowała przepis na BARF. Potem cierpliwie prowadziła mnie za rękę i odpowiadała na każde moje pytanie. Udzielała mi dokładnych wskazówek począwszy od tego gdzie i jakie suplementy zakupić, aż do produktu finalnego. Baaaa, nawet mnie pochwaliła jak pokazałam jej jak mi wyszło.

O Barfie myślałam już jakiś czas temu, bo mam 4 kociaki, ale sama nie umiałam tego ogarnąć. Dzięki Karolinie poradziłam sobie całkiem sprawnie,
a koty reklamacji nie składają, więc chyba jest ok. Jeśli zastanawiacie się nad rozpoczęciem przygody z barfem, to trafiliście w najlepsze miejsce. Karolina jest nie tylko dobra w tym co robi, ale przede wszystkim jest przesympatycznym człowiekiem, z którym po chwili rozmowy masz wrażenie, że znasz się całe życie.

Gorąco zachęcam Was do kontaktu z Karolą i mogę się założyć, że jak już raz spróbujecie to skorzystacie na tym i Wy i wasi podopieczni. A Tobie moja droga dziękuję za wszystko co do tej pory i proszę o jeszcze.

Ania i Leo

bottom of page